Iepazīstinām: Valriekstu čaumalas

 

Valriekstu čaumalu pulveri pagatavo, sasmalcinot valriekstu čaumalas smalkā granulētā šķīdumā. Tas ir dabisks, videi draudzīgs skrubis, ko izmanto daudzos organiskos ādas kopšanas produktos mikropērlīšu vietā. Valriekstu čaumalu pulvera skrubis ir nedaudz strīdīgs temats, taču valriekstu čaumalu pulvera priekšrocības ir bezgalīgas.

Pēdējo desmit gadu laikā ir bijuši gadījumi, kad valriekstu čaumalas nav pareizi samaltas. Tā rezultātā tika iegūti ādas eksfoliatori, kas bija ļoti abrazīvi. Tomēr pēdējos gados kosmētikas uzņēmumi ir sākuši atkārtoti ieviest valriekstu čaumalas pulveri kā dabisku pīlingu. Tikai šoreiz čaumalas ir smalki samaltas un tiek izmantotas kā viegls un maigs eksfoliators.

Šie modernie, smalki samaltie valriekstu čaumalu ādas eksfoliatori maigi noņem netīrumus, kā arī blāvu un sausu ādu, padarot ādu gludu un mirdzošu. Šis organiskais un videi draudzīgais skrubis palīdz izlīdzināt jūsu ādas toni, uzlabojot ādas tekstūru, izmantojot ļoti smalki samaltus valriekstu čaumalas.

Runājot par pīlingiem, ir divi galvenie veidi. Pirmie ir ķīmiskie pīlingi. Ķīmiskie eksfolianti noņem atmirušo un blāvu ādu, izmantojot fermentus vai skābes, kas nojauc bioķīmiskās saites, kas satur kopā atmirušās ādas šūnas. Tādējādi ir iespējams tos noņemt. Otrie ir fiziski pīlingi jeb eksfoliatori, kas, berzēti pa ādu, noņem atmirušās ādas šūnas. Berzēšana fiziski atbrīvo ādas šūnas un izlīdzina ādu.

Valriekstu čaumalu pulvera priekšrocības

Ieguvumi no maigas ādas eksfoliatora ar sastāvdaļām, kas satur valriekstu čaumalas pulveri, ir…

  • Jūsu ādai būs gluds un vienmērīgs tonis.
  • Tas var palīdzēt cīnīties pret pūtītēm un lieko tauku uzkrāšanos ādā.
  • Tas var palīdzēt jūsu ādai justies gludākai un mīkstākai.
  • Noņem atmirušās un sausas ādas šūnas, nodrošinot veselīgāku ādu.
  • Tas ir videi draudzīgs un daudz labāk videi nekā pīlings, kas satur mikropērlītes.

Skrubju lietošana

Maiga skrubja lietošanas biežums tradicionāli ir reize nedēļā vai reize divās nedēļās. Skrubja vai eksfoliatora nepieciešamība ir atkarīgai gan no ādas tipa, gan īpatnībām. Cilvēkiem ar taukainu vai kombinētu ādu, kam ir nosliece uz pinnēm, dabiskā ādas raga šūnu nolobīšanās var būt traucēta. Atmirušās šūnas, sasaistītas ar ādas sekrētu, nenolobās pietiekošā ātrumā, tādejādi veicinot poru aizsprostošanos un padarot ādu pelēcīgu, nespožu. Regulāra skrubja lietošana reizi nedēļā taukainai un kombinētai ādai ir vēlama. Sausai un normālai ādas īpašnieki skrubi var lietot arī retāk. Savukārt pat jūtīga āda ir pelnījusi dziļo tīrīšanu ar Urban Veda delikātu skrubi

Atstāj komentāru