Kā palīdzēt taukainajai sejas ādai?

Taukainā āda ir izplatīta problēma ne tikai pusaudžiem, bet arī pieaugušiem. Parasti šāda ādas tipa īpašnieces cīnās ar pārmērīga sausuma problēmu, tīrot ādu ar spirtu saturošajiem līdzekļiem un izlaižot mitrināšanas posmu. Tā nebūtu jārīkojas. Ja taukainā āda tiek labi mitrināta un pienācīgi kopta, tā vairs nepakļaujas stresam, tauku dziedzeri mazina sebuma ražošanu, tiek novērsta ādas lobīšanās.

Kosmetologi piedāvā lielā daudzuma rekomendācijas pareizajā problemātiskās ādas kopšanā jebkurā gadalaikā. Speciālisti iesaka lietot specializētās kosmētiskās preces. Kvalitatīva profesionālā kosmētika taukainai ādai palīdz kardināli uzlabot sejas stāvokli.

Galvenās kopšana rekomendācijas

kosmētika taukainai ādai Urban Veda

Kopjot taukaino ādu, labāk būtu nelietot spirtu saturošos losjonus. No tiem āda uzreiz sāks papildināt noņemto tauku krājumus, ražojot lielo apjomu lieko tauku. Mazgājoties, ūdenim ir jābūt pietiekami augstas temperatūras – apmēram 16 °C. Mazgājoties šādā veidā, jūs veicināsiet poru sašaurināšanos.

Tāpat rekomendējam atteikties no tualetes ziepju lietošanas. Labāk būtu iegādāties dažādus maigus attīrošos līdzekļus: želejas vai putas – un regulāri mazgāties ar tiem. Kosmētikas sastāvā nebūtu jābūt sārmam, savukārt to рН līmenim nav jābūt lielākam par 4,5. Izmantojiet želejas un putas problemātiskas ādas attīrīšanai, kuru sastāvā ir antibakteriālās vielas un dabīgas ēteriskās eļļas.

Ja uz epidermas ir vērojamas iekaisušas pinnes, labāk būtu atteikties no skrubju lietošanas, jo tas pastiprina iekaisumu. Šādā gadījumā būs efektīvi regulāri sejas attīrīšanas procesi kosmetoloģijas centru apstākļos.

Kosmētika taukainajai ādai Urban Veda

Kompānija Ayura Skin piedāvā taukainās ādas kopšanas līdzekļu komplektu. Kosmētikas sastāvā ir ingredienti, kuri attīra ādu no mikrobiem, noņem lieko tauku pārpalikumus, padarot ādu matētāku, un palīdz mazināt problēmu. Kosmētikas komponenti dezinficē, mitrina un aizsargā ādu, tiem piemīt brīnumaina baktericīda un antiseptiska iedarbība. Tējas koka, piparmētras un eikalipta ēteriskajām eļļām piemīt nomierinoša iedarbība. Krēmi ir bagātināti ar antioksidantiem, ir ideāli piemēroti taukainās un tendētas uz pinņu veidošanos ādai aizsardzībai, matēšanai un efektīvai mitrināšanai. Zīmola maskas ir paredzētas epidermas dziļai attīrīšanai un atsvaidzināšanai.

Ja jums ir nepieciešama dabīga sejas kopšanas kosmētika, nospiediet uz atsauci ŠEIT.

Atstāj komentāru