Kas ir kurkumas saknes eļļa?

 

Kurkumas saknes eļļa ir īpaša skaistumkopšanas sastāvdaļa. Šai eļļai ir vairākas priekšrocības, sākot no ādas plankumu izbalēšanas līdz ādas barošanai un attīrīšanai. Cilvēki izgatavo šo eļļu, savācot un ekstrahējot dabiskās eļļas, kas atrodamas kurkuma auga saknēs. Tāpat kā kurkuma pulverim, tam piemīt neticamas antibakteriālas, pretmikrobu, pretsēnīšu, pretparazītu un pretalerģiskas īpašības. Turklāt tas ir pilns ar antioksidantiem. 

Kurkumas saknes ekstraksts satur vitamīnus B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, H un PP, kā arī praktiski visus cilvēkam nepieciešamos minerālus.

Kurkumas priekšrocības ādai.


  • Palīdz attīrīt un "nosusināt" pūtītes un aizsprostotas poras: Ja jūs izmantojat kurkumas saknes eļļu kopā ar jūsu izvēlētu nesējeļļu, tā var palīdzēt samazināt pinnes un cīnīties ar tām. Pateicoties savām neticamajām pretsēnīšu un antiseptiskajām īpašībām, tas var palīdzēt izžūt pūtītes un arī novērst turpmākas pūtītes.
  • Palīdz izbalināt sejas pēdas un plankumus; Cilvēki bieži izmanto kurkumu kā sastāvdaļu, lai samazinātu un izbalinātu pēdas un plankumus uz jūsu ādas. Tā bieži ir sastāvdaļa, kas atrodama daudzos skaistumkopšanas krēmos pret plankumiem. Regulāri lietojot, šī eļļa laika gaitā var palīdzēt izbalināt pēdas un plankumus.
  • Atjauno ādu: ja konstatējat, ka jūsu ādai trūkst parastā mirdzuma, kurkumas saknes eļļa var būt atbilde, ko meklējat. Šī eļļa ir pilna ar antioksidantiem, kas baro jūsu ādu ar visu labo un dabisko. Tā rezultātā šī eļļa bieži ir sejas masku un nakts krēmu galvenā sastāvdaļa.
  • Palīdz samazināt novecošanās pazīmes: Kurkumas eļļa palīdz mazināt smalkās krunciņas un grumbiņas, tā ir lieliska attīroša un atdzīvinoša dabiska sastāvdaļa, ko iesakām iekļaut savā ādas kopšanas režīmā nakts krēma veidā.
  • Samazina iekaisumu: kurkumai ir pārsteidzošas nomierinošas un atvēsinošas īpašības. Tas ir saistīts ar augsto kurkumīna koncentrāciju, kas atrodama kurkuma sakņu eļļā. Kurkumīns ir dabisks pretiekaisuma savienojums, kas sniedz tūlītēju atvieglojumu sarkanai un iekaisušai ādai.

Akopojot kurkumas saknes eļļa novērš ādas iekaisuma bojājumus, tā palēnina ādas novecošanās procesu, palīdz gludināt grumbas un atbrīvo ādu no pirmajām novecošanās pazīmēm un pigmenta plankumiem, mierina un dziedina bojātu ādu, piešķir tai veselīgu un labi koptu izskatu.

Jūs varat atrast kurkumas saknes eļļu Urban Veda barojoša produktu klāstā.

 

Atstāj komentāru