Ķermeņa skrubis – priekšrocības iedarbībā uz ādu

Ķermeņa skrubis ir populārs kosmētiskais līdzeklis. Viens vai pat vairāki šādi līdzekļi ir katras meitenes arsenālā. Šāda mīlestība pret skrubjiem ir skaidrojama ar to efektīvo iedarbību. Vienā lietošanas reizē āda kļūst gluda, zīdaina. Mūsu tīmekļa vietnē jūs atradīsiet šādu populāro zīmolu kosmētiju - Urban Veda un Ayumi Naturals.

Ķermeņa skrubis

Mēs piedāvājam plašu sejas un ķermeņa ādas, kā arī matu kopšanas līdzekļu līniju. Mūsu produkcija ir radīta uz attīrošo Ajūrvēdas augu pamata, kuri palīdz ar virknes problēmu risināšanu. Daudzos līdzekļos ir izmantots malto persiku kauliņu pulveris vai pumeka, malta valriekstu čaula. Minētie komponenti saudzīgi attīra ādu, netraumējot to.

Ķermeņa skrubis satur dažāda cietības sīkas abrazīvas daļiņas, bet tās visas atšķiras ar vienu iedarbības veidu: ādas attīrīšana. Līdzīgs efekts tiek panākts pateicoties tam, ka pīlinga gaitā līdzeklis noņem atmirušās ādas daļas, tādējādi panākot līdzenu ādas reljefu. Starp citu, melno punktu un tauku pumpu noņemšana no ārējā ādas slāņa nekavējoties padara epidermu gludu.

Skrubis faktiski aktivizē un paātrina dabiskos epidermas nolobīšanās procesus. Cilvēka organisms reaģē uz šādu pīlingu ar aizsargīpašību aktivāciju. Lai aizsargātu ādu, organisms sintezē kolagēnu. Papildus šādas procedūras padara ādu ne tikai gludu, bet arī tvirtu un skaistu.

Kāds labums ir no ķermeņa skrubja?

Ekoloģiskā kosmētika ir efektīvs līdzeklis, kuram piemīt virkne labu īpašību. Galvenais ir nepieļaut bāzes kļūdas pīlinga gaitā. Piemēram, ādu ir nepieciešams sagatavot attīrīšanai, iepriekš apstrādājot ar dušas želeju. Līdzekli uzklāj ar apļveida kustībām, pārvietojoties no apakšas no pašiem kāju pirkstiem augšup, uzlabojot asins un limfas cirkulāciju. Skrubja uzklāšanai ir iespējams izmantot cimdus vai vienkārši pirkstu galiņus.

Tātad, skrubēšanas efekts ir šāds:

  • attīroša iedarbība: cietas daļiņas bieži novērš dažādu piesārņojumu;
  • barojoša iedarbība: izņemot cietas daļiņas, kosmētikas sastāvā tiek iekļauti barojošie vai mitrinošie komponenti;
  • tonizējoša iedarbība: laba mikrocirkulācija padara ādu tvirtu, tur to tonusā;
  • pievelkošs efekts: skurbis iedarbojas kā masāža, pateicoties kam tiek panākts pievelkošs efekts;
  • SPA rituāls: dažreiz līdzekļu sastāvā mēdz būt dažādas ēteriskās eļļas.

Ja jūs vēlaties pasūtīt kvalitatīvu ķermeņa skrubi, aizejiet pēc saites ŠEIT.

Atstāj komentāru