Labs ķermeņa skrubis

Ķermeņa skrubis ir kosmētikas produkts, paredzētais dermas pārragojušo un atmirušo daļiņu noņemšanai. Ja regulāri lietot šādu līdzekli, pastāv iespēja uzlabot vielmaiņu un asinsriti, paātrināt ādas atjaunošanos. Rezultātā āda sāk «elpot», izskatās svaiga un veselīga. Ražotāji piedāvā plašu skrubju izvēli, kuri atšķiras ar sastāvu un papildu iedarbību. Turpmāk aprunāsimies par to, kā izvēlēties ķermeņa skrubi.

Efektīvā skrubja izvēles īpatnības

Jebkurš šāda veida produkts sastāv no kosmētiskās bāzes un abrazīva daļiņām. Turklāt kā bāze var tikt izmantotas eļļas, želejas, emulsijas, kā arī dažādi sausi komponenti. Ādas nolobīšana tiek īstenota ar abrazīva palīdzību. Šai nolūkā tiek lietoti šādi ingredienti: jūras sāls, minerāli, cukurs, sasmalcinātas augļu kauliņu vai ogu daļiņas, malti rieksti vai arī kafijas biezumi. Atsevišķi zīmoli kā abrazīvu izmanto mākslīgos komponentus – silikona vai celulozes daļiņas.

URBAN VEDA Ķermeņa skrubis 200 ml

Bez ādas nolobīšanas spējas, līdzekļiem piemīt arī citi efekti. Tam sastāvā tiek izmantoti mitrinoši un barojoši komponenti, piemēram, dažādu augu eļļas un ekstrakti, vitamīnu kompleksi. Atkarībā no sastāva skrubji mēdz būt:

  • barojošie;
  • ar liftinga efektu;
  • mitrinošie;
  • pretcelulīta.

 

Izvēloties kosmētiku, pievērsiet uzmanību sastāvam, izstrādājuma iedarbībai un ādas tipam. Universālie skrubji nav tik izplatīti, jo tie ir paredzēti tikai normālās ādas kopšanai, kā arī parasti iekļauj daudz sintētiskās daļiņas.

Dabīga un ekoloģiskā kosmētika Urban Veda

Ķermeņa skrubju sastāvā ietilpst pumeka, sasmalcināto persika kauliņu un valriekstu čaulu pulveris. Šie komponenti saudzīgi, maigi attīra ādu. Tīmekļa vietnē ir atrodami gan atsevišķi produkti, gan komplekti, kuros ir iekļauti trīs līdzekļi pilnvērtīgai ķermeņa kopšanai. Tās ir želejas, skrubji un losjoni. Šie līdzekļi vērtīgi bagātina jūsu vannošanās procedūras un ir radīti, lai ieskautu jūsu ādu ar rūpēm un komfortu. Sastāvā mēdz būt iekļauta argāna eļļa, mandarīna ēteriskā eļļa kas padara ādu gludu un koptu.

Paskatīties papildu informāciju par produktiem jūsu varat ŠEIT.

Atstāj komentāru