Muslīna audumu jeb salvešu priekšrocības

Ir iemesls, kāpēc 5000 gadus vecās ājurvēdas senās mācības joprojām pastāv mūsdienu pasaulē: tā darbojas! Uzņēmumā Urban Veda mēs uzticamies vecajiem laikiem un izmantojam senus rituālus, lai veicinātu labu veselību un labklājību. Mūsu 100% organiskās kokvilnas divkāršās attīrīšanas muslīna lupatiņas ir pavisam jaunas Urban Veda, taču pasaulei ir diezgan senas. Mēs noteikti apgūstam šo ilggadējo, uzticamo materiālu, jo muslīns pirmo reizi tika izmantots apģērbu izgatavošanai 16. gados. Muslīna drānas arī nav jaunums skaistumkopšanas industrijā, un, pirms dodaties ārā un iegādājaties jaunāko sīkrīku vai produktu, kas sola nolobīt jūsu atmirušo ādu, kāpēc gan neatgriezties pie sava uzticamā zirga muslīna auduma veidā, lai to paveiktu. 

Šeit ir visas muslīna audumu jeb salvešu priekšrocības:

  • Tie nodrošina maigu ikdienas ādas pīlingu. Lietojot AM un PM, tie saglabās ādu mirdzošu un dzīvīgu, jo visas jaunās atmirušās ādas šūnas tiek maigi noņemtas. Muslīna auduma tekstūra darbojas kā maigs pīlings, tomēr īpaši mīkstais pieskāriens neapgrūtinās ādu, tāpēc pārmērīga pīlings nebūs nekas. Būtībā jūs iegūstat labāko no abām pasaulēm.
  • Tie atstāj ādu īpaši tīru un koptu. Muslīna drānas nokļūst kaktos un spraugās, kuras parasti var palaist garām, vienkārši noskalojot kādu sejas mazgāšanas līdzekli ar rokām. Izmantojiet tos kopā ar ikdienas sejas mazgāšanu un masējiet ar apļveida kustībām neskartai un izlutinātai ādai.
  • Viņi ir uzvarētāji ar jutīgu ādu. Tiem, kam ir īpaši jutīga āda, muslīna drānas var būt jūsu glābēji, kad runa ir par pīlingu. Daži skrubji un pīlingi var saasināt īpaši maigu ādu, tāpēc muslīna audums var būt ideāla alternatīva. Ikviens ir pelnījis jauneklīgu, svaigu un mirdzošu ādu, tāpēc neļaujiet jūsu ādas jutīgumam pateikt pretējo.
  • Tos var izmantot ar jebkuru produktu. Muslīna lupatiņu daudzpusība nozīmē, ka varat tās izmantot, lai noņemtu visa veida tīrīšanas līdzekļus, pīlingus, maskas vai jebkuru citu nomazgājamo līdzekli. Atcerieties lietot svaigu katru otro dienu un vienkārši ievietojiet netīrās veļas mašīnā. Tagad jums ir attaisnojums, lai uzkrātu vairāk, un, to darot, jūs jutīsities īpaši ilgtspējīgi.

 

Urban Veda Ājurvēdas muslīna salvetes.

100% organiskā kokvilna. 100% nepieciešamība.

Uzsvaru liekot uz dubulto tīrīšanu, Urban Veda muslīna drānām ir 2 dažādas faktūras diviem dažādiem mērķiem. Ir tradicionāls muslīns, smalkāka puse un biezāka, uber mīksta tekstūra otrā pusē.

Mūsu galvenie padomi:

Noņemiet kosmētiku ar biezākas tekstūras pusi, jo tas patiešām labi satver produktu – burtiski šķiet, ka mīksts spilvens noņem jūsu kosmētiku. Līdzīgi izmantojiet šo pusi, lai noņemtu pīlingu vai delikātu skrubi, jo tā pieķeras krēma sastāvam un noņem valriekstu čaumalas pīlinga granulas, nekaitējot ādai.

Vēsturisks stāsts:

Izgatavotas Indijā un no 100% organiskās kokvilnas, šīs muslīna drānas ir arī ilgtspējīgas. Pateicoties uzlabotajai kultūras un sociālajai ietekmei uz lauksaimniekiem, kā arī pozitīvajai ietekmei uz vidi, ko rada par 91% mazāk ūdens, salīdzinot ar parasto kokvilnu, šis produkts ir tiešām domās par mūsu planētu. Organiskā kokvilna ir arī drošāka lietošanai uz ādas, jo tās audzēšanai netika izmantoti pesticīdi. Mazāk iespējams, ka āda jutīsies kairināta vai apgrūtināta, tā vietā justies harmonizēta un svaiga.

Atstāj komentāru